Descrição da oferta de emprego

Januári belépéssel, jó lakatos szakembert keresünk a győri Ipari Parkban található a modern gépekkel felszerelt gyártócsarnokunkba, csapatunk bővítése miatt. Kulturált munkakörnyezetben, 5 fős barátságos csapatban kell 1 műszakos munkarendben dolgozni. A munka változatosságát az egyedi acélszerkezetek biztosítják.

Feladat:

-Egyedi acélszerkezeti elemek gyártása, lemezmunka

- CNC Fiber lézervágógép használata

Munkahely:

 - Igényes, tiszta munkakörnyezet

- Kis létszámú, emberközpontú csapat

- Egy műszakos munkarend

- Elkötelezett vezetők

Elvárás:

- Lakatos és/vagy gépész szakiskolai végzettség

- Műszaki rajz olvasás

- Gyakorlatias szemlélet, műszaki érdeklődés

Előny:

- NC gépkezelői gyakorlat

- Fényképes önéletrajzot e-mailben várunk 2019. december 15-ig: munka@chh.hu

Detalhes da vaga
Área de estudo:
Work experience:
Work experience is not required
Intervalo salarial:
Date of expiry:
Link for more information:

Sobre a empresa

Kulturált munkakörnyezet, barátságos csapat, modern gépek. Ide várunk új kollégákat!A CHH Műszaki KFT magfeldolgozó technológia tervezésével, gyártásával és szerelésével 15 éve foglalkozó győri székhelyű, sikeres cég. Saber mais