Job offer description

Januári belépéssel, jó lakatos szakembert keresünk a győri Ipari Parkban található a modern gépekkel felszerelt gyártócsarnokunkba, csapatunk bővítése miatt. Kulturált munkakörnyezetben, 5 fős barátságos csapatban kell 1 műszakos munkarendben dolgozni. A munka változatosságát az egyedi acélszerkezetek biztosítják.

Feladat:

-Egyedi acélszerkezeti elemek gyártása, lemezmunka

- CNC Fiber lézervágógép használata

Munkahely:

 - Igényes, tiszta munkakörnyezet

- Kis létszámú, emberközpontú csapat

- Egy műszakos munkarend

- Elkötelezett vezetők

Elvárás:

- Lakatos és/vagy gépész szakiskolai végzettség

- Műszaki rajz olvasás

- Gyakorlatias szemlélet, műszaki érdeklődés

Előny:

- NC gépkezelői gyakorlat

- Fényképes önéletrajzot e-mailben várunk 2019. december 15-ig: munka@chh.hu

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Kulturált munkakörnyezet, barátságos csapat, modern gépek. Ide várunk új kollégákat!A CHH Műszaki KFT magfeldolgozó technológia tervezésével, gyártásával és szerelésével 15 éve foglalkozó győri székhelyű, sikeres cég. Find out more