Beschreibung des Stellenangebots

Az új munkatársunkra az alábbi feladatok ellátásában számítunk:

  • üzemi gyártóedények tisztítása, eszközök tisztán tartása
  • alap- és segédanyagok gyártáshoz való beadagolásának segítése
  • késztermékek mozgatása, raklapra történő felhelyezése, zsugorfóliázása
  • munkavégzés során keletkezett hulladék és göngyölegek elkülönítése, tárolása

A munkakört sikeresen betöltő személy :

  • minimum általános iskolai végzettséggel rendelkezik
  • nagy teherbírású

Amit ajánlunk:

  • stabil hátérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő cég
  • fiatalos, lendületes csapat
  • több műszakos munkavégzés
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Bócsa

Jelentkezni személyesen Bócsán vagy a 78/553-223-as számon lehet.

Jelentkezési határidő: folyamatos

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Our company is the largest hungarian paint factory. Different Award has recognized our activities in the last 25 years. We are proud that we were able to grow a family business ourselves over the last few decades a middle company. We believe that creativity achieve our goal to do to become a real Carpathian company in the near future. Our products are the colors and positive thoughts "ambassadors… Erfahren Sie mehr