Job offer description

Az új munkatársunkra az alábbi feladatok ellátásában számítunk:

  • üzemi gyártóedények tisztítása, eszközök tisztán tartása
  • alap- és segédanyagok gyártáshoz való beadagolásának segítése
  • késztermékek mozgatása, raklapra történő felhelyezése, zsugorfóliázása
  • munkavégzés során keletkezett hulladék és göngyölegek elkülönítése, tárolása

A munkakört sikeresen betöltő személy :

  • minimum általános iskolai végzettséggel rendelkezik
  • nagy teherbírású

Amit ajánlunk:

  • stabil hátérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő cég
  • fiatalos, lendületes csapat
  • több műszakos munkavégzés
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Bócsa

Jelentkezni személyesen Bócsán vagy a 78/553-223-as számon lehet.

Jelentkezési határidő: folyamatos

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Our company is the largest hungarian paint factory. Different Award has recognized our activities in the last 25 years. We are proud that we were able to grow a family business ourselves over the last few decades a middle company. We believe that creativity achieve our goal to do to become a real Carpathian company in the near future. Our products are the colors and positive thoughts "ambassadors… Find out more