Descrição da oferta de emprego

Az Antolin Hungary Kft. interiors autóipari beszállító, a spanyol Grupo Antolin konszern tagja, világszerte 25 ország, 166 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót foglalkoztat. Az Antolin Hungary Kft. két telephelyen – Helvécián és Kecskeméten – 650 főt foglalkoztat és belső ajtópanelt, kárpit termékeket (szőnyeg, csomagtartó- és tetőkárpit burkolati elemeket) gyárt.

Helvéciai telephelyünkre munkatársakat keresünk:

Minőségügyi mérnök

Feladatok:

  • Minőségügyi támogatás a termelési folyamatokban ISO/TS (IATF) 16949 illetve VDA 6.3, és a CCC előírásoknak megfelelően
  • Összefogja és koordinálja a teljes üzem CCC releváns tevékenységeit:
  • Hatékonyan biztosítja a szabályozás alapján a gyártott termékek azonosságát és megfelelőségét
  • Biztosítja a CCC tanúsítvány és jelölés megfelelő használatát, valamint a CCC tanúsított termékek tanúsítási státuszának érvényességét.
  • Az éves audit ütemtervnek megfelelően belső auditok lebonyolítása az érvényes ellenőrzési utasításoknak/ kérdéslistáknak megfelelően, és ennek megfelelő belső audit riport elkészítése, javító intézkedések koordinálása, LPA audit rendszer működtetése
  • A vevői bemintázási tevékenységek teljeskörű koordinációja SQMS-ben, valamint a vonatkozó tevékenységek teljeskörű moderációja a társosztályok bevonásával
  • A bemintázásokhoz szükséges alapanyagvizsgálatok (DBL tesztek) koordinációja az alvállalkozókkal
  • A bemintázásokhoz szükséges folyamat és gépképesség vizsgálatok koordinációja a mérnökséggel együttműködésben
  • A terv szerinti újraminősítési vizsgálatok (rekvalifikáció) elkészítése és elkészíttetése, az eredmények dokumentálása - archiválása az előírásoknak megfelelően.
  • A minőségügyi részleg egyedi projektjeinek teljeskörű kezelése a minőségügyi vezetővel együttműködve
  • Közreműködés a vevői kapcsolattartó mérnökkel, és a társosztályok illetékes mérnök kollégáival a vevői reklamációk esetleges bemintázási-, termékváltozási-, valamint gyártási-, termékminőségi intézkedéseinek koordinációjában, eredményességének igazolásában
  • A hatáskörébe tartozó dokumentáció kezelése, aktualizálása, CPRO rendszer használata
  • Bemintázások, termékváltozások kapcsán a vonatkozó határminták kezelése, oktatása a termelésbe

Elvárásaink:

  • Autóipari beszállítónál, hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Festőfokú műszaki végzettség
  • APQP, SPC, PPAP , MSA ismerete,
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret

Detalhes da vaga
Setor:
Domínio profissional:
Área de estudo:
Work experience:
Work experience is not required
Competências linguísticas:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Very good
Intervalo salarial:
Date of expiry:

Sobre a empresa

A Grupo Antolin családi vállalkozásként indult, és egy Multinacionális vállalattá nőtte ki magát. A legjelentősebb spanyol gyártó cég a gépjármű beltéri alkatrészeinek területén. Tetőborításokat, ajtóborításokat, műszerfalakt és világítási rendszereket tervez, fejleszt, termel és forgalmaz. Világszerte 26 ország, 149 gyárában, több mint 26.000 munkavállalót foglalkoztat.Az Antolin Hungary Kft… Saber mais