Descrição da oferta de emprego

GMD Cast Hungary Kft. dorogi telephelyű magas nyomásos aluminium öntödéjébe és megmunkáló üzemébe keres

Megmunkálási technikust

Feladatok:

  • Megmunkáló cellák működtetése
  • gépek alapismereteinek elsajátítása (be illetve kikapcsolása, szükség esetén melegítés, újraindítás, programválasztás és módosítás/korrekció)
  • forgácsoló gépeken a meghibásodott, kopott szerszámok cseréje, paraméterek módosítása és a termelés újraindítása
  • robotok alapfunkcióinak ismerete, alkalmazása
  • a mosóberendezések víz koncentrációjának ellenőrzése, dokumentálása
  • forgácsoló gépek emulzió szintjeinek ellenőrzése, utántöltése és a koncentrációjának mérése,  dokumentálása
  • forgácsoló gépek olajszintjeinek ellenőrzése, utántöltése
  • gépek szűrőcseréi
  • gépek meghibásodása esetén, aminek a javítása karbantartót igényel értesíti a műszakvezetőt

Forgácsoló szerszámok kezelése

  • raktárkezelés, dokumentálás
  • szerszámok ismerete (forgácsoló szerszámok, szerszámtartók illetve komponensei)
  • szerszámok előkészítéséhez szükséges gép ismereteinek elsajátítása szerszámcserenapló töltése, módosítások regisztrálása

Készülékek

  • forgácsoló készülékek időszakos ellenőrzése
  • egyéb készülékek, berendezések időszakos ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú gépész műszaki (forgácsoló, CNC technikus, gépgyártástechnológia technikus) végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (World, Excel)
  • Megmunkáló központon szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Nyitottság 3 műszakos műszakrend végzésére

Előny

  • Technikusi végzettség
  • Villanyszerelői végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Jelentkezni önéletrajzzal a következő e-mail címen lehet: hr.dorog@gmd-eurocast.com

Detalhes da vaga
Área de estudo:
Work experience:
Work experience is required
Duração da experiência profissional:
Up to 1 year
Competências linguísticas:
  • Hungarian
  • Fluent
Intervalo salarial:
Date of expiry:

Sobre a empresa

Member of Eurocast Group. Hungarian company founded in 2017. High-pressure aluminum foundry and machining. The company is located in Dorog, Komárom-Esztergom Country.Az Eurocast csoport tagja, a magyar vállalat 2017-ben alakult meg. Magasnyomású alumínium öntöde és megmunkáló üzem. A cég Dorogon, Komárom-Esztergom Megyében található. Saber mais