Descrição da oferta de emprego

Naš naročnik je uspešno proizvodno podjetje, ki med svoje vrste vabi osebo za zasedbo delovnega mesta

Ključavničar- Varilec (m/ž).

Opis del in nalog:

  • priprava varilnega mesta,
  • varjenje po postopku TIG in MIG,
  • rezanje, sestavljanje in varjenje konstrukcij,
  • kontrola izbire materiala in varilnega materiala,
  • nadziranje delovanja delovne opreme in javljanje potreb po vzdrževalnih posegih,
  • druge delovne naloge po navodilih nadrejenega,
  • skrb za čisto in urejeno delovno okolje

Pričakujemo:

  • dokončano 3 letno poklicno šolo kovinarske stroke,
  • delovne izkušnje pri varjenju TIG in MIG postopkov so prednost,
  • samostojno branje načrtov,
  • psihofizične sposobnosti,
  • dinamičnost, natančnost, resnost in odgovornost
  • komunikativnost iz veselje do dela

Nudimo:

  • delo v stabilnem podjetju,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja,
  • redno plačilo
Detalhes da vaga
Área de estudo:
Work experience:
Work experience is required
Duração da experiência profissional:
Up to 1 year
Intervalo salarial:
Date of expiry:

Sobre a empresa

Ustvarjamo zaposlitvene priložnosti že 20 let.Specializirani smo v prepoznavanju potreb in poklicnih pričakovanj iskalcev zaposlitve z različnih področij. Zavzemamo se, da z iskalci zaposlitve gradimo zaupanje, odnos in uspešno sodelovanje. Si želite delati v tujini? Predstavite nam svoja znanja in želje, morda se prav vam odpre nova karierna pot.We have been creating job… Saber mais