Descrição da oferta de emprego

Az Antolin Hungary Kft. interiors autóipari beszállító, a spanyol Grupo Antolin konszern tagja, világszerte 25 ország, 166 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót foglalkoztat. Az Antolin Hungary Kft. két telephelyen – Helvécián és Kecskeméten – 650 főt foglalkoztat és belső ajtópanelt, kárpit termékeket (szőnyeg, csomagtartó- és tetőkárpit burkolati elemeket) gyárt.

Helvécián elhelyezkedő telephelyünkre keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Előszéria logisztikus és diszponens

Feladatok

  • A cég képviselete, kommunikáció a vevők és beszállítók irányába magyar és idegen nyelven
  • Felfutó projektek és a szériagyártás logisztikai folyamatainak koordinálása
  • Alapanyag- és biztonsági készletek monitorozása, statisztikák és kiértékelések készítése. Készletek optimalizálása a mindenkori gyári igényeknek megfelelően az Inventory Rate KPI segítségével, ami tartalmaza a maximálisan megengedett alap, félkész –és késztermék szinteket
  • Beszállítókkal és a fuvarozóval való kapcsolattartás, szállítási időpontok egyeztetése, kiszállítási terv készítése
  • Késztermékek kiszállításának egyeztetése az ügyféllel
  • Fuvarszervezés és az ehhez kapcsolódó EKAER feladatok ellátása
  • Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése, ill. egyéb rendszertechnikai beállítások elvégzése SAP-ban (SD, MM)
  • Beszállítói/ vevői logisztikai reklamációk feldolgozása
  • Keresztfunkcionális munkavégzés (helyettesítések) és feladatmegoldás a társterületekkel (projektvezetés, minőségbiztosítás, gyártás, beszerzés)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Autóiparban szerzett, logisztikai folyamatokkal, diszponálással kapcsolatos releváns tapasztalat
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Képesség csapatmunkára
  • Határozott fellépés, gyors felfogóképesség
  • Műszaki affinitás
Detalhes da vaga
Setor:
Domínio profissional:
Work experience:
Work experience is not required
Competências linguísticas:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Very good
Intervalo salarial:
Date of expiry:

Sobre a empresa

A Grupo Antolin családi vállalkozásként indult, és egy Multinacionális vállalattá nőtte ki magát. A legjelentősebb spanyol gyártó cég a gépjármű beltéri alkatrészeinek területén. Tetőborításokat, ajtóborításokat, műszerfalakt és világítási rendszereket tervez, fejleszt, termel és forgalmaz. Világszerte 26 ország, 149 gyárában, több mint 26.000 munkavállalót foglalkoztat.Az Antolin Hungary Kft… Saber mais