Descrição da oferta de emprego

Elektromos berendezéseket gyártó és elektromechanikai készülékek összeszerelésével foglalkozó partnercégünk részére keresünkb betanított operátor munkatársat hosszútávra, azonnali kezdéssel.

A munkavégzés helyszíne:

  • Pomáz

Feladatok:

  • Klímaberendezések kábelezése
  • Kábelek befűzése, méretre vágása
  • Panellapok összeszerelése

Munkaidő:

  • Egy műszakos munkarend. Hétfőtől péntekig napi 8 órában. (7:30 – 16:00)

Elvárások:

  • Jó monotonitás tűrés
  • Minimum 8 általános iskola
  • Színtévesztés kizáró ok

Amit mi ajánlunk:

  • Bérezés: nettó 160.000 Ft/hó
  • Útiköltség térítés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős, hosszútávú bejelentett munkaviszony
Detalhes da vaga
Setor:
Domínio profissional:
Work experience:
Work experience is not required
Intervalo salarial:
Date of expiry:

Sobre a empresa

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Saber mais