Descrizione dell’offerta di lavoro

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klientów z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Sosnowiec

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wspieranie przydzielonej grupy kluczowych niemieckich klientów firmy w zakresie całego procesu – od zapytania ofertowego do dostarczenia produktu,
  • Przyjmowanie i obsługę zamówień, monitorowanie statusu zamówień w systemie SAP, kontrolowanie terminów dostaw i dostępności produktów, rozwiązywanie problemów związanych z procesem dostawy,
  • Ścisłą współpracę z inżynierem sprzedaży zlokalizowanym w Niemczech w zakresie zamówień i bieżącej obsługi klienta oraz współpracę z innymi działami firmy na całym świecie – magazynami wysyłkowymi, planowaniem dostaw, planowaniem popytu, zespołem ds. transportu, produkcją,
  • Analizowanie i realizowanie specyficznych wymagań klienta dotyczących obsługi lub zamówień,
  • Uczestnictwo w okazjonalnych wizytach u klienta, spotkaniach lub telekonferencjach.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego,
  • Dobrej znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację (język korporacyjny),
  • Wykształcenia wyższego,
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta niemieckiego w centrum usług biznesowych, centrum logistycznym lub firmie międzynarodowej będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu SAP oraz innych narzędzi,
  • Szkolenia wstępne w zakresie systemu SAP, procesów, procedur, produktów,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu,
  • Elastyczny system czasu pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realną ścieżkę kariery.
Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • English
  • Very good
  • German
  • Very good
  • Polish
  • Very good
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

SMART-HR – rekrutacje, doradztwo personalne, obsługa kadrowa, leasing pracowników Per saperne di più