Descripción de la oferta de empleo

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řešení technických změn funkčních dílů vozidla ( zaměření na elektrické a elektronické systémy)
  • Řešení abnormalit (diagnostika vozidla a hledání příčiny problémů)
  • Zodpovědnost za kompletní analýzu a implementování protiopatření v interním a externím procesu
  • Každodenní jednání s českými a zahraničnými dodavateli dílů a interními výrobními úseky

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME:

  • Máte technické, strojní nebo elektrotechnické vzdělání
  • Vaše znalost anglického jazyka je na pokročilé úrovni
  • Velmi dobře se orientujete ve výkresové dokumentaci
  • Dokážete pracovat s MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) na pokročilé úrovni
  • Máte řidičské oprávnění sk. B a jste aktivní řidič/řidička
  • Jste časově flexibilní, manuálně zruční a máte pozitivní vztah k automobilům
  • Jste ochotni stále se vzdělávat
  • Jste komunikativní a proaktivní přístup je pro Vás samozřejmostí

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT NA ZAČÁTKU:

  • Měsíční mzda od 35 700,- Kč (dle zkušeností)
  • Navíc 3000 v benefitech každý měsíc (lze využít na splácení hypotéky, spoření, cestování, dovolenou, sport, kulturu, nákupy v e-shopech apod.)
  • Firemní bonus ve výši až 30 500,- Kč ročně
  • 2x ročně osobní prémie

CO BY SE VÁM U NÁS MOHLO JEŠTĚ LÍBIT:

  • Kantýna s dotovaným obědem, širokým výběrem jídel a kavárnou (od 29,- Kč za oběd)
  • Flexibilní pracovní doba s možností práce z domova
  • Slevy na pronájem/koupi automobilů značek Toyota
  • Peníze navíc k Vaší svatbě, narození dítěte nebo životnímu či pracovnímu jubileu
  • Týden dovolené navíc
  • Pracovní oblečení a obuv zdarma s příspěvkem na praní každý měsíc
  • Možnost doplnit si vzdělání profesními kurzy a školeními

…ale máme toho pro vás ještě víc

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová zóna Ovčáry 280, 280 02 Kolín - Ovčáry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

13. plat, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventy.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Cooperation network formed by public employment services. It is an agency of the EU set up to facilitate employment mobility among the member states and it maintains a database of jobs as a useful means to search and apply for jobs in the EU, EEA and Switzerland. Más información