Job offer description

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řešení technických změn funkčních dílů vozidla ( zaměření na elektrické a elektronické systémy)
  • Řešení abnormalit (diagnostika vozidla a hledání příčiny problémů)
  • Zodpovědnost za kompletní analýzu a implementování protiopatření v interním a externím procesu
  • Každodenní jednání s českými a zahraničnými dodavateli dílů a interními výrobními úseky

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME:

  • Máte technické, strojní nebo elektrotechnické vzdělání
  • Vaše znalost anglického jazyka je na pokročilé úrovni
  • Velmi dobře se orientujete ve výkresové dokumentaci
  • Dokážete pracovat s MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) na pokročilé úrovni
  • Máte řidičské oprávnění sk. B a jste aktivní řidič/řidička
  • Jste časově flexibilní, manuálně zruční a máte pozitivní vztah k automobilům
  • Jste ochotni stále se vzdělávat
  • Jste komunikativní a proaktivní přístup je pro Vás samozřejmostí

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT NA ZAČÁTKU:

  • Měsíční mzda od 35 700,- Kč (dle zkušeností)
  • Navíc 3000 v benefitech každý měsíc (lze využít na splácení hypotéky, spoření, cestování, dovolenou, sport, kulturu, nákupy v e-shopech apod.)
  • Firemní bonus ve výši až 30 500,- Kč ročně
  • 2x ročně osobní prémie

CO BY SE VÁM U NÁS MOHLO JEŠTĚ LÍBIT:

  • Kantýna s dotovaným obědem, širokým výběrem jídel a kavárnou (od 29,- Kč za oběd)
  • Flexibilní pracovní doba s možností práce z domova
  • Slevy na pronájem/koupi automobilů značek Toyota
  • Peníze navíc k Vaší svatbě, narození dítěte nebo životnímu či pracovnímu jubileu
  • Týden dovolené navíc
  • Pracovní oblečení a obuv zdarma s příspěvkem na praní každý měsíc
  • Možnost doplnit si vzdělání profesními kurzy a školeními

…ale máme toho pro vás ještě víc

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová zóna Ovčáry 280, 280 02 Kolín - Ovčáry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

13. plat, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventy.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Cooperation network formed by public employment services. It is an agency of the EU set up to facilitate employment mobility among the member states and it maintains a database of jobs as a useful means to search and apply for jobs in the EU, EEA and Switzerland. Find out more