Descripción de la oferta de empleo

GMD Cast Hungary Kft. dorogi telephelyű magas nyomásos aluminium öntödéjébe és megmunkáló üzemébe keres új munkatársat a következő pozícióba

Karbantartó technikus

Feladatok:

  • Magasnyomású öntőgépek és segédberendezései eseti hibaelhárítása
  • Magasnyomású öntőgépek és segédberendezései időszakos és üzemóra alapú megelőző karbantartása
  • CNC vezérelt megmunkáló központok és segédberendezései (mosók, szerelő- és nyomáspróbázó gépek, robotok..) eseti hibaelhárítása
  • CNC vezérelt megmunkáló központok és segédberendezései (mosók, szerelő- és nyomáspróbázó gépek, robotok..) időszakos és üzemóra alapú megelőző karbantartása
  • Öntödei és megmunkáló üzemi kiszolgáló berendezések hibaelhárítása és karbantartása (desztilláló, hűtővíz rendszer, formaleválasztó rendszer, kompresszorok..)
  • Mérések, beállítások elvégzése

Elvárások:

  • Technikusi végzettség vagy egyenértékű tapasztalat
  • Műszaki rajzok ismerete
  • Hidraulikában, pneumatikában való jártasság
  • Automatizált gyártósorok javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Dorog

Jelentkezni: hr.dorog@gmd-eurocast.com e-mail címen lehet.

Detalles del trabajo
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Habilidades lingüísticas:
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Member of Eurocast Group. Hungarian company founded in 2017. High-pressure aluminum foundry and machining. The company is located in Dorog, Komárom-Esztergom Country.Az Eurocast csoport tagja, a magyar vállalat 2017-ben alakult meg. Magasnyomású alumínium öntöde és megmunkáló üzem. A cég Dorogon, Komárom-Esztergom Megyében található. Más información