Partner sites:EURES

Karbantartó technikus - Dorog

by:  GMD CAST Hungary Kft.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

GMD Cast Hungary Kft. dorogi telephelyű magas nyomásos aluminium öntödéjébe és megmunkáló üzemébe keres új munkatársat a következő pozícióba

Karbantartó technikus

Feladatok:

  • Magasnyomású öntőgépek és segédberendezései eseti hibaelhárítása
  • Magasnyomású öntőgépek és segédberendezései időszakos és üzemóra alapú megelőző karbantartása
  • CNC vezérelt megmunkáló központok és segédberendezései (mosók, szerelő- és nyomáspróbázó gépek, robotok..) eseti hibaelhárítása
  • CNC vezérelt megmunkáló központok és segédberendezései (mosók, szerelő- és nyomáspróbázó gépek, robotok..) időszakos és üzemóra alapú megelőző karbantartása
  • Öntödei és megmunkáló üzemi kiszolgáló berendezések hibaelhárítása és karbantartása (desztilláló, hűtővíz rendszer, formaleválasztó rendszer, kompresszorok..)
  • Mérések, beállítások elvégzése

Elvárások:

  • Technikusi végzettség vagy egyenértékű tapasztalat
  • Műszaki rajzok ismerete
  • Hidraulikában, pneumatikában való jártasság
  • Automatizált gyártósorok javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Dorog

Jelentkezni: hr.dorog@gmd-eurocast.com e-mail címen lehet.

This job has expired

Jobs that may interest you

Csiszoló

Offered by:  Siemens Zrt.
Workplace: Hungary
A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében. A Siemens Zrt. Gas and Power Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia-... Read more
EOJD