Job offer description

VillamosmérnökMunkahely: Vas megye

Feladatok

  • projektek előkészítése
  • projektek pénzügyi tervezése, nyomon követése és zárása
  • projektek ütemtervének meghatározása, társosztályokkal való egyeztetése, betartása és követése
  • beszerzéshez szükséges műszaki specifikációk elkészítése, a beszerzési folyamat támogatása
  • termelés indulás támogatása
  • projekt zárási dokumentumok támogatása

Elvárások

  • villamosmérnök végzettség
  • lehetőség szerint legalább néhány hasonló területen szerzett tapasztalat
  • PLC programozói tapasztalat
  • műszaki rajzok és dokumentumok szabványainak ismerete
  • logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód
  • aktív angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Megbízónk Európa egyik legnagyobb állateledel-gyára, amely Vas megyében több, mint 20 éve van jelen.

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér, hosszútávú lehetőség, kiváló munkakörnyezet
  • rugalmas munkarend
  • tapasztalathoz illeszkedő versenyképes bérezés, cafeteria juttatások
  • éves bónusz
  • 13. havi bér
  • Munkavégzés helye: Vas megye

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more