Job offer description

Feladatok:

  • Export-import vámkezelések elvégzése
  • Áruosztályozás (TARIC kód megállapítás)
  • Áruk származásának és vámértékének meghatározása
  • Vámügyekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, táblázatok, nyilvántartások vezetése
  • Statisztikai jelentés (Intrastat/Extrastat) készítése
  • Kapcsolattartást a hatóságokkal és a kapcsolódó osztályokkal

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Vámügyintézői/vámkezelői végzettség
  • E-vám, vámraktár, egyszerűsített vámeljárások ismerete,
  • Minimum 1-2 éves gyakorlat (EU csatlakozást követően)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség

 Előnyt jelent:

  • Kompakt Zoll vámprogram ismerete
  • Autóipari cégnél szerzett gyakorlat
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A ZF csoport Anyavállalatunk, a német ZF Friedrichshafen AG a világ legnagyobb járműipari vállalatai közé tartozik, több termékcsaládjával is a globális értékesítési lista első helyét foglalja el. Világelső például a 6 tonnánál nagyobb tömegű haszonjárművek kuplungszerkezeteinek, hidraulikus kormányszerkezeteinek, lengéscsillapítóinak, automatizált sebességváltóinak gyártásában és… Find out more