Job offer description

Elektronikai műszerészMunkahely: Pécs

Feladatok

  • Tesztelő berendezések használata, karbantartása
  • Teszten kiesett termékek szakszerű analizálás, javítása
  • Az ellenőrzések és javítások a forrasztás technikai szabvány (IPC) szerinti végrehajtása
  • Sorozatkiesés esetén gyors hibafeltárás és visszajelzés a gyártás felé

Elvárások

  • Elektronikai gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Kapcsolási rajz ismerete
  • Magabiztos elektronikai ismeretek
  • Hibafeltáráshoz szükséges eszközök használatának ismerete (multiméter, oszcilloszkóp, RLC mérő )
  • Javításhoz szükséges eszközök szakszerű használata (forrasztó páka, hőlégfúvó)
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Elektronikai termékeket gyártó családias német vállalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, 100% munkába járás térítés
  • Jelenléti bónusz és fix készpénz cafetéria elem, egyéb bónusz juttatás
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more