Job offer description

Betanított nyomdai kisegítőMunkahely: Zalalövő

Feladatok

  • a kötészetben található gépek (csomagoló, tűző, ragasztókötő, spirálozó) feltöltése félkész termékekkel, a késztermékek előkészítése további felhasználásra,
  • a kötészetben található gépekhez tartozó be- és kimenő anyagok ellenőrzése,
  • a gyártott anyagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése,
  • a műszakvezetői utasításra besegítés a munkafolyamatokba más gépeken igény szerint,
  • együttműködés a selejt csökkentésében,
  • a géppel kapcsolatos műszaki és technikai jellegű problémák, hiányosságok, illetve hibák azonnali jelzése a gépkezelőnek,
  • a gép és környezetének rendezetten történő átadása a következő műszak számára.

Elvárások

  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • megbízhatóság, terhelhetőség, jó fizikai erőnlét
  • önálló, határozott munkavégzés, gyors tanulási képesség
  • jó monotónia tűrés
  • teszt sikeres megírása
  • a jelentkezéshez önéletrajz küldése szükséges!

Előnyök

  • Gyártókörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat

A cégről

Magyarország egyik legmodernebb nyomdája, mely a legnagyobb elvárásoknak is megfelel. A teljesen integrált termelés széleskörű kínálata: a digitális inputtól a nyomáson, finishingen és könyvkötészeti tovább feldolgozásokon keresztül a kezelésig, raktározásig és kiszállításig terjed.

Amit kínálunk

  • 3 műszakos munkarend, hétfőtől-péntekig!
  • nettó 10.000 Ft cafeteria PRÓBAIDŐ ALATT IS!
  • 60% műszakpótlék 18-06 óra között
  • jelenléti és havi bónusz lehetősége
  • ingyenes céges buszjárat,
  • azonnal kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű jogviszony.
  • munkaruházat
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more