Opis ponudbe za zaposlitev

Savā komandā aicinām laipnu un profesionālu OPERATĪVĀ VADĪBAS CENTRA OPERATORI/-U

Prasības kandidātiem:

  • iepriekšēja pieredze atbilstošā nozarē vismaz 1 gads (tiks uzskatīts par priekšrocību)
  • laba stresa noturība
  • nobriedusi personība
  • teicamas latviešu, labas krievu valodas zināšanas
  • vismaz vidējā izglītība

Pienākumi:

  • objektu video patrulēšana
  • klientu datu bāzes uzturēšana elektroniski
  • precīza ienākošās/izejošās informācijas apstrādāšana

Piedāvājam:

  • maiņu darbu
  • atalgojums 850 EUR
  • sociālās garantijas
  • karjeras iespējas
  • darbu moderni aprīkotā birojā un atbalstošā darba vidē

Podrobnosti o zaposlitvi
Poklicno področje:
Work experience:
Work experience is required
Trajanje delovnih izkušenj:
Up to 1 year
Jezikovna znanja:
  • Latvian
  • Very good
  • Russian
  • Very good
Plačni razpon:
Date of expiry:

O podjetju

SIA "Securitas Latvia" pieder pasaules otram lielākajam apsardze koncernam "Securitas AB". Uzņēmums piedāvā apsardzes risinājumus un sniedz apsardzes pakalpojumus vairāk kā 3000 privātiem un korporatīviem klientiem Latvijā. Več informacij