Opis pracovnej ponuky

Targoncás raktárosMunkahely: Veszprém

Feladatok

  • Gyártósorok ellátása alapanyaggal
  • Késztermékek szállítás raktáron belül
  • Adminisztráció

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása

A cégről

Alkatrész és motorgyártás elektromos autókhoz

Amit kínálunk

  • Bruttó 225.000 Ft/hó alapfizetés
  • Kiemelt műszakpótlékok (délután 20%, éjszaka 40%)
  • 12.500 Ft étkezési hozzájárulás (nettó)
  • Ingyenes buszjárat és/vagy 100 % bejárás támogatás
  • Ingyenes szállás
  • Teljesítmény prémium
  • Próbaidő után cafetéria
  • Hosszú távú, stabil munkahely
Podrobné informácie o pracovnom mieste
Oblasť zamestnania:
Work experience:
Work experience is not required
Jazykové zručnosti:
  • Hungarian
  • Good
Platové rozpätie:
Date of expiry:
Link for more information:

O podniku

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more