Beschrijving vacature

Spar temelji na kakovosti, zanesljivosti in odgovornosti tako do svojih kupcev kot tudi do svojih zaposlenih. Tako smo zrasli v veliko in uspešno podjetje z varno prihodnostjo. Naša vizija temelji na izkušnjah in znanju, imamo jasen pogled v jutri. Iščemo sodelavce, s katerimi bo Spar tudi v prihodnje kos izzivu biti vedno najboljši.

Vodjo oddelka delikatese (m/ž)

Pričakujemo:

  • V. stopnjo izobrazbe trgovske smeri
  • poznavanje trgovinskega poslovanja
  • najmanj 2 leti izkušenj na podobnih delovnih mestih v živilski dejavnosti
  • poznavanje dela na osebnem računalniku (Windows okolje)
  • izkušnje pri vodenju ljudi
  • organizacijske sposobnosti
  • samostojnost pri delu

Vaše naloge bodo:

  • vodenje oddelka in zaposlenih na oddelku
  • skrb za urejenost oddelka
  • skrb za dobro založenost na oddelku

Nudimo:

  • delo v sodobno opremljeni poslovalnici
  • prijetno delovno okolje
  • zaposlitev v velikem in uspešnem mednarodnem podjetju
  • dolgoročno zaposlitev
  • plačevanja dodatnega pokojninskega zavarovanja

Vaše prijave pričakujemo do 30.04.2021 na naslov:

maja.nikolic@spar.si

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

O podjetju SPAR SlovenijaZgodba podjetja SPAR Slovenija se je začela s prvo trgovino SPAR v Ljubljani – bilo je poleti leta 1991, v času osamosvajanja Republike Slovenije. Na slovenski trg smo prinesli nakupovalno izkušnjo po zgledu sodobnih evropskih trgovin in si postavili jasne smernice delovanja, ki so še danes temelj našega dela: ponuditi najboljše razmerje med kakovostjo in ceno,… Meer informatie