Beschrijving vacature

Műszaki tervező (Junior)

A pozíció leírása

Meghatározza az anyaglista felépítését (BOM) a vállalat folyamatainak megfelelően, illetve frissíti és naprakészen tartja.

Megtervezi a megfelelő termékeket és termékrészeket.

Tevékenysége a termékkészítés speciális technikai folyamataiban való részvételtől, a termék előállításáig tart.

Elvárások:

Műszaki rajz olvasási kézség

Gépészeti szakismeretek alapelveinek ismerete

Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, Access), CAD tervezőszoftver (2D-3D), SolidEdge magas szintű ismerete

Angol nyelv magabiztos ismerete

Szükséges iskolai végzettség, illetve tapasztalat:

Gépészmérnök végzettség vagy felsőfokú műszaki végzettség

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat elektromechanikai területen tevékenykedő vállalatoknál.

Munkakör betöltésének kezdete: 2019.01.01.

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajz elküldésével lehet az alábbi email címen: jmolnar@orange1.eu

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is required
Duur van de werkervaring:
Up to 2 years
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

EME Kft was founded in 1999 in Nagykanizsa, Hungary, to produce electric windings, made with semi-automatic or manual lines. Thanks to the experience in the development and production of windings of electric stators and electric motors,Eme kft offers solutions for complex electrical machines. Meer informatie