Beschrijving vacature

За зимен сезон 2018 година, Grand Hotel Bansko обявява конкурс за Guest Relаtion

Вие сте пододящ кандидат, ако умеете :

• Да посрещате и консултирате гостите на хотела с усмивка :)

• Да съдейства на гостите за разрешаване на възникнал проблем;

• Да предоставяте информация за всички допълнителни заведения, услуги и релакс в хотелския комплекс;

• Да се грижите за нуждите на гостите и изграждате взаимоотношения с тях.

Позицията предполага:

• Завършено висше образование в областта на Туризма;

• Опит на съответна позиция ще се счита за предимство;

• Владеене на Английски език /писмено и говоримо/ е задължително;

• Отлични комуникативни умения.

Компанията предлага:

• Трудов договор с фирма “Айкомент“ ЕООД;

• Много добро възнаграждение, изхранване и настаняване;

• Възможност за целогодишна работа.

• Храна и настаняване;

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Not provided
Date of expiry:

Over het bedrijf

Гранд Хотел Банско е 5* хотел, част от компанията Пи ЕНД Пи Маутин ЕООД. Хотелът предлага динамична работна среда, приятелска атмосфера. Търсим нови колеги желаещи да се присъединят към екипа ни, като предлагаме безплатно настаняване с включено изхранване и свободно използване на фитнеса. Meer informatie