Descrizione dell’offerta di lavoro

Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk az egészségügyi termékek piacának meghatározó szereplője. Megbízásukból azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Termelési operátor

Feladatok:

  • Gyártási ill. termelési tevékenységgel összefüggő munka elvégzése a technológiai leírás illetve a műveleti utasítás szerint
  • Adminisztráció pontos elvégzése, nyomon követése
  • Termékek vizuális ellenőrzése
  • Gyártási folyamatok ellenőrzése
  • Műszaknapló töltése, fontosabb mérőszámok adminisztrálása

Elvárások:

  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Termelő környezetben szerzett tapasztalat
  • Minőségtudatosság, precíz munkavégzés
  • Szabálykövetés

Előnyök:

  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bér
  • Széleskörű béren felüli juttatások
  • Szakmai és személyes fejlődés
  • Tiszta, rendezett, színvonalas munkakörnyezet
  • Ingyenes vállalati buszjárat több településről, helyi lakosoknak ingyenes buszbérlet
Allegati
Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Bemutatkozik Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója. A Prohuman innovatív megoldásaival mindennap ügyfelei sikeréért dolgozik - immár 1997 óta van a piacon, és 2004-ben alakult önálló céggé.2004-es megalakulásunk óta az a cél lebeg a szemünk előtt, hogy a lehető leghatékonyabb megoldásokat biztosítsuk a minket megbízó munkaadók és leendő munkatársaik kölcsönös, hosszú távú együttműködéséhez. … Per saperne di più