Az állásajánlat leírása

Szolnoki partnerünkhöz keresünk lézergép kezelőt!

Főbb feladatok

  • Acél táblalemezekből gépalkatrészeket vág ki az adott programnak megfelelően.
  • Ellenőrzi a kivágott alkatrészeket szemrevételezéssel, hogy az előírtaknak megfelel-e. A nem megfelelően vágott (sorjás) alkatrészeket javítja.
  • targoncával előkészíti a szénacél lemezeket.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Iskolai végzettség: szakmunkásképző iskola (érettségi, technikum előny)
  • Szakmai végzettség: géplakatos vagy szerkezetlakatos, vagy karosszérialakatos
  • Személyi tulajdonságok: megbízhatóság, precíz munkavégzés, fizikai terhelhetőség.

Amit megbízónk kínál

  • Bérajánlatunk: bruttó 1800 Ft/óra.
  • Egyéb juttatások:
  • Cafeteria: próbaidő után: + 29.000 Ft/hó az egyéb cafeteria elemekből, a dolgozó választása alapján (SZÉP kártyára)
  • Jelenléti bónusz: nettó 10 000 Ft / hó, amennyiben a dolgozó nem hiányzik, munkájával, magatartásával probléma az adott hónapban nem volt

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • fémipari végzettséggel és érvényes targoncakezelői jogosítvánnyal rendelkezik (vezetőüléses targoncára).
  • termelőüzemben szerzett 2-3 éves tapasztalattal rendelkezik hasonló munkakörben
  • 25-45 év közötti
  • rugalmas
  • nagy munkabírású
  • hosszú távra tervez, nem csapongó
  • pontos, megbízható
  • minőségorientált
  • felelősségteljes
  • vállalja a 3 műszakos munkarendet
Állás részletei
Work experience:
Work experience is not required
Nyelvismeret:
  • Hungarian
  • Fluent
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A HRC Groupot, mint cégcsoportot azzal a céllal hoztuk létre, hogy a személyzeti problémákra sokszínű, átfogó megoldásokat kínálhassunk Partnereink számára. Mi, a HRC Group csapata, azon dolgozunk, hogy az álláskeresők megtalálják a számukra legmegfelelőbb munkahelyet, a cégek pedig a legjobb munkatársakat.Munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés és diákmunka mellett tréningekkel,… További információ