Az állásajánlat leírása

Állás lehetőség: vezető szerelő (magfeldolgozó technológia)

Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépberuházások specialistája, akinek a neve a szakmában jól cseng, VEZETŐ SZERELŐT keres.

Munkavégzés helye: (Kelet-) Magyarország.

Szerelőt keresünk technológia gépész kivitelezéséhez. Ha kedveled a vidéki utazással járó, önálló munkát, érzed az erőt és a tehetséged magadban, hogy másokat szaktudásoddal irányíts, jelentkezz! Gépész/ mezőgépész vezetőszerelőt keresünk csúcs minőségű gépeink helyszíni összeépítéséhez. Munkaviszonyban stabil munkahelyen, profi háttér támogatással, a projekt csapat tagjaként. Változatos feladatok, szakmai fejlődés. Kiemelt kereseti lehetőség a feladathoz mérten.

Az ideális jelölt szereti az utazással járó szerelési munkát, szívesen old meg újszerű feladatokat és képes kisebb szerelői csapattal együtt dolgozni, az iránytói szerepet betölteni.

Fő feladat:

  • a gépészeti szerelés, szerviz
  • a helyszíni szerelésnél
    • az alvállalkozók munkáját koordinálja
    • a szerelési anyagról gondoskodik

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Követelmény:
    • gépész/mezőgépész végzettség
    • műszaki rajz olvasás
    • B kat jogosítvány, gépkocsivezetési tapasztalat
    • targonca vezetői és emelőgép kezelői képesítés
    • a szervizes vagy kivitelezési/ beruházás bonyolítói tapasztalat előny

Juttatás:

  • átlagon felüli alapbér + cafeteria + szerviz autó + mobil telefon
  • teljesítménytől függő kiegészítő bér
  • profi, nemzetközi csapatba tartozás, egyéni fejlődési lehetőség

Jelentkezni (lehetőség szerint fényképes) önéletrajzzal 2019 december 20-ig lehet.

e-mail cím: munka@chh.hu; további infó: (+36) 30/ 4245-271

Információ a cégről: www.chh.hu

Állás részletei
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Munkatapasztalat időtartama:
Between 2 and 5 years
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

Kulturált munkakörnyezet, barátságos csapat, modern gépek. Ide várunk új kollégákat!A CHH Műszaki KFT magfeldolgozó technológia tervezésével, gyártásával és szerelésével 15 éve foglalkozó győri székhelyű, sikeres cég. További információ