Description de l’offre d’emploi

RT KOMPANIJA, SIA

Stabils uzņēmums ar draudzīgu kolektīvu aicina pievienoties savā komandā WEB programmētāju ar pieredzi.

Prasības kandidātiem:

- Pieredze: PHP, MySQL, HTML, Css, JavaScript, jQuery;

- Prasme strādāt patstāvīgi un komandā;

- Augsta atbildības sajūta un precizitāte;

- Vēlama pieredze wordpress, PHP Framework Laravel 4-5 versijā;

- Vēlme strādāt un attīstīties.

Darba pienākumi:

- WEB lapu izstrāde vēlams arī projektēšana;

- Savlaicīga un precīza darbu izpilde;

- Sava darba organizēšana, plānošana, rezultātu analizēšana.

Piedāvājam:

- Stabila pamatalga;

- Sociālās garantijas;

- Interesantu, dinamisku darbu jaukā kolektīvā;

- Izaugsmes iespējas un stabilitāti.

- Darbs Rīgas centrā

Pieredze mājas lapu izstrāde ir obligāta!

Pieredze SEO un mājas lapu popularizēšana internetā tiks uzskatīts par priekšrocību.

Vairāk informācijas par uzņēmumu mūsu mājas lapās:

www.webseo.lv

www.rtkompanija.lv

CV un motivācijas vēstuli ar norādi WEB programmētājs sūtīt uz e-pastu: info@rtkompanija.lv

PRASMES

Alga brutto: 1050 - 1500 EUR

Uzņēmums - RT KOMPANIJA, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīga, Lāčplēša iela, 70

Slodze - Viena vesela slodze

Darbības joma - Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Informations détaillées relatives à ce poste