Description de l’offre d’emploi

Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem i budujemy wysokiej jakości maszyny pakujące wyposażone w innowacyjną technologię dla naszych krajowych i międzynarodowych klientów. Znaczny wkład w sukces naszych produktów mają nasi wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy.

Pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik przemysłowy (m/k)

Oferujemy pracę w elastycznym i zmotywowanym zespole, w przyjaznym środowisku oraz udział w ciekawych i urozmaiconych projektach.

Obowiązki:

  • Montaż podzespołów i instalacji zgodnie z kompleksowymi etapami montażowymi według rysunku i list części oraz uzupełniających wytycznych

  • Prace konserwacyjne i naprawcze

  • Przestrzeganie wytycznych dotyczących jakości i terminu montażu

  • Staranne i odpowiedzialne obchodzenie się z materiałami montażowymi

  • Przeprowadzanie kontroli jakości i odbiorów u klienta

    Wymagania:

  • Pomyślnie ukończone wykształcenie zawodowe jako mechanik przemysłowy (m/k).

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe w budowie maszyn lub obróbce metali.

  • Gotowość do pracy, rzetelność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

  • Wymagany jest język niemiecki.

Oferujemy bezterminowy stosunek pracy gwarantujący udział w ambitnych i różnorodnych projektach. Pomożemy w znalezieniu zakwaterowania.

Jeśli Twój profil odpowiada powyższym wymaganiom, prosimy o przesłanie aplikacji wraz z kompletem dokumentów oraz oczekiwania płacowe przez Internet na adres

andrea.kristen@hassia-redatron.de.

W razie pytań dotyczących Państwa aplikacji proszę kontaktować się z Panią Andreą Kristen pod numerem telefonu: +49 (0) 6033 7474-137.

Czekamy na Twoją aplikację!

Informations détaillées relatives à ce poste
Secteur professionnel:
Work experience:
Work experience is not required
Compétences linguistiques:
  • German
  • Good
Fourchette salariale:
Date of expiry:

À propos de l’entreprise

This company does not participate online on our European Online Job Day. We – Eures Germany – will be in this case in charge of you. If you are interested to apply for one of the vacancies, please apply on our platform. We will send your application to the employer after the event, when your profile is suitable for the published job offer. You will get an answer as soon as possible. … Pour en savoir plus