Descripción de la oferta de empleo

Web application developer / Web app fejlesztő állás

Nemzetközi piacon jelenlévő data exploration appunk fejlesztéséhez keresünk szoftverfejlesztő kollégát Kecskemétre.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi piacon lévő szoftver fejlesztését
  • Stabil, évtizedes múlttal rendelkező vállalati hátteret
  • Támogatjuk az egyéni és szakmai fejlődést, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • Legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzést
  • Bevezetést az utóbbi évek legérdekesebb területébe, a data science-be
  • Inspiráló szakmai légkört, brainstormingokat
  • Véleményedre nyitott vezetőséget
  • Fiatal, dinamikus csapatot
  • Kecskemét belvárosában lévő irodát
  • Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
  • Versenyképes fizetést

Elvárások:

  • Tapasztalat Javascript, PHP, CSS, HTML, SQL nyelvek területén
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Érdekeljen a programozás és a legújabb technológiák
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Ha egyéb programozási nyelveket is ismersz (R, Python)
  • Frontend – Angular, ReactJS, VueJS, EmberJS, BackboneJS ismerete
  • Backend – PHP7 (Laravel, Symfony), NodeJS (Express, Koa) ismerete
  • UI/UX – Less, Sass, Flexbox, CSS3 animációk ismerete
  • Infrastrukturális ismeretek – Docker, AWS, Linux, Nginx
  • Felsőfokú végzettség
  • Ha rendelkezel bemutatható referencia munkákkal

Rólunk:

  • Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. kimagasló dinamikával fejlődő többszörös MagyarBrands díjas cég.
  •  Az ügyviteli szoftvereket használók körében termékcsaládunk az egyik legnépszerűbb.
  • Legutóbb fejlesztett szoftverünket, az AnswerMinert, nemzetközi vállalatok is használják saját adataik elemzésére és megértésére.

Jelentkezéshez szükséges:

  • Fényképes önéletrajz
  • Fizetési igény megjelölése
  • Referencia (ha van)

Jelentkezésedet a job@answerminer.com email címen várjuk.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. kimagasló dinamikával fejlődő többszörös MagyarBrands díjas cég. Az ügyviteli szoftvereket használók körében termékcsaládunk az egyik legnépszerűbb. Legutóbb fejlesztett szoftverünket, az AnswerMiner-t, nemzetközi vállalatok is használják saját adataik elemzésére és megértésére. Más información