Descripción de la oferta de empleo

Náplň práce

  • Kontrolní činnost chodu technologie výroby (kontrola výrobních parametrů, analýz, vyhodnocení chodu technologie)
  • Projektové vedení investičních záměrů obnov zařízení po technické stránce, spolupráce s projektanty, tvorba podkladů pro schvalovací procesy investičních záměrů
  • Aktivní účast na programu Modernizace výroby kyseliny sírové z pozice technologa výroby (spoluúčast na realizaci akce a najíždění výroby po modernizaci)
  • Tvorba a revize technologických schémat (PID schéma) – práce s programem AutoCAD
  • Tvorba technické dokumentace a revize provozně technické dokumentace (pracovní instrukce, bezpečnostní instrukce, aj.)
  • Školení nových pracovníků, přezkušování pracovníků stávajících i nových

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání chemického směru / středoškolské s praxí min. 5 let
  • Anglický jazyk aktivně slovem a písmem (úroveň B1/B2)
  • Čtení ve strojních výkresech velkou výhodou
  • Práce s programem AutoCAD – výhodou
  • Flexibilita
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cooperation network formed by public employment services. It is an agency of the EU set up to facilitate employment mobility among the member states and it maintains a database of jobs as a useful means to search and apply for jobs in the EU, EEA and Switzerland. Más información