Descripción de la oferta de empleo

Pécsi telephelyű, gépgyártással foglalkozó nagyvállalat IT csapatába keresünk felhasználótámogató/on-site Supporter kollégákat.

A munkakörrel járó feladatok:

  • PC felhasználók támogatása
  • Helyi IT igények összegyűjtése, majd kommunikációja a hamburgi központ felé
  • IT projektek helyi koordinálása és felügyelete
  • Software licence telepítés
  • Beléptető és telefonrendszer üzemeltetése, bővítése
  • Videokonferencia rendszer, projektorok, oktatótermek üzemeltetése
  • Jogosultságfelügyelet
  • Központi vírusvédelem felügyelete

A leendő Kollégával szembeni elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség, vagy on-site support területen szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat valamilyen "IT Service Management Tool" használatában
  • Alapfokú hálózati és szerver ismeret
  • Haladó Ms Office ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Projektmunkára való nyitottság

Előny:

  • Német nyelvismeret

Munkavégzés helye: Pécs

Detalles del trabajo
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 2 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • German
  • Fair
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Más información