Descripción de la oferta de empleo

Kedvező kultúrával és stabil háttérrel rendelkező multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk Munkavédelmi szakértő munkatársat.

Feladatok:

  • Összehangolja és megszervezi a vállalat környezetvédelmi, egészségbiztonsági és tűzvédelmi tevékenységét a vonatkozó hazai jogszabályok és a vállalati követelmények szerint.
  • Napi szinten koordinálja a környezetvédelmi, munkavédelmi, egészségügyi és tűzvédelmi adatgyűjtést, valamint felköveti a HSEE szempontú feladatlistákat.
  • Előkészíti és szükség szerint frissíti a környezetvédelmi, munkavédelmi, egészségügyi és tűzvédelmi dokumentumokat, eljárásokat.
  • Új munkavállalók belépése esetén teljes körű munkavédelmi oktatást tart.
  • Dokumentált formában rendszeres HSEE bejárásokat, auditokat tart minden érintett területen.

Elvárások:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns autóipari tapasztalat előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt:

  • Végzettséggel és tapasztalattal arányos versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafetéria + 13. havi bér + bejárási támogatás)
  • Multinacionális, stabil vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Támogató vállalati környezet és közeg

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 1 year
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Más información