Descripción de la oferta de empleo

GMD Cast Hungary Kft dorogi telephelyű magas nyomásos aluminium öntödéjébe és megmunkáló üzemébe keres

Műszakvezetőt

Feladatok:

  • A gyártás folyamatosságának fenntartása, a gyártási folyamat optimális eredményének biztosítása
  • A műszakban dolgozó operátorok munkájának megszervezése, ellenőrzése, értékelése
  • A műszakban dolgozó technikusok, karbantartók munkájának összehangolása
  • A gyártás során felmerülő problémák lehetőség szerinti megoldása a támogató területekkel együttműködve
  • Technológiai oktatások szervezése, adott esetben megtartása a műszakban dolgozók részére
  • Megfelelő információ-áramlás biztosítása,
  • Műszakjában felmerülő szociális konfliktusok kezelése, az elvárt kommunikációs irányelveknek megfelelően

Elvárások

  • Többműszakos munkarend vállalása
  • 5 évet meghaladó műszakvezetői, vagy csoportvezetői tapasztalat termelés, vagy minőség-ellenőrzés területén
  • Következetesség, döntésképesség, felelősségvállalás
  • Érettségi bizonyítvány feltétel
  • Műszaki végzettség előny, de nem feltétel
  • Angolnyelv-tudás előny, de nem feltétel
  • Jó kommunikációs képesség

Jelentkezni önéletrajzzal a hr.dorog@gmd-eurocast.com e-mail címen lehet.

Detalles del trabajo
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
More than 5 years
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Member of Eurocast Group. Hungarian company founded in 2017. High-pressure aluminum foundry and machining. The company is located in Dorog, Komárom-Esztergom Country.Az Eurocast csoport tagja, a magyar vállalat 2017-ben alakult meg. Magasnyomású alumínium öntöde és megmunkáló üzem. A cég Dorogon, Komárom-Esztergom Megyében található. Más información