Descripción de la oferta de empleo

Co vás čeká

Komplexní právní agenda související s obchodní činností společnosti:

  • příprava, vypracování a připomínkování smluv;
  • sledování platné legislativy a informování o změnách;
  • účast na jednáních s obchodními partnery;
  • příprava vzorových smluv a dokumentů + Ad Hoc dokumentů;
  • podpora, poradenství a konzultace jednotlivým oddělením společnosti;
  • správa obchodní společnosti včetně zajištění korporátní agendy;
  • zajištění a koordinace externích právních služeb;
  • aktivní řešení případů z uzavřených smluv (dodavatelských, odběratelských, jiných) a různých ad hoc případů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání v oboru právo
  • zkušenosti na obdobné pozice min. 1 rok
  • velmi dobá znalost MS Office
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • výborné komunikační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost a odolnost vůči stresu, loajalitu
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cooperation network formed by public employment services. It is an agency of the EU set up to facilitate employment mobility among the member states and it maintains a database of jobs as a useful means to search and apply for jobs in the EU, EEA and Switzerland. Más información