Descripción de la oferta de empleo

Лекарят предоставя медицинска помощ на пациенти, като прилага правилата за добра медицинска практика.

Осъществява консултантска, диагностична и лечебна дейност.

Осъществява медицинска дейност след получаване на информирано съгласие от пациента или от неговия законен представител в предвидените от закона случаи.

Предоставя ясна и достоверна информация за здравословното състояние на пациента и методите за евентуалното му лечение.

Отразява извършената дейност в съответната медицинска документация.

Своевременно назначава и извършва консултативни прегледи, диагностични изследвания и процедури, отговарящи на всички правила на добрата медицинска практика.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Болницата е разположена в три основни корпуса - централен, инфекциозен и пневмофтизиатричен. Разполага с 400 легла, разпределени в 17 клинични отделения. В структурата на МБАЛ - Монтана влизат още 4 отделения без легла; 3 лаборатории; болнична аптека и административно-стопански блок. Основният поток пациенти се формира от жителите на областта, но с отпадането на районирането жители и от други… Más información