Partner sites:EURESELA

Vyriausiasis technologas (-ė)

by:  VILVI Group

The job offer is available for the following event:

Darbo pobūdis

  • Technologinių procesų organizavimas, kontrolė ir tobulinimas;
  • Naujų produktų, technologijų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Žaliavos sunaudojimo normų nustatymas ir kontrolė;
  • Gamybos proceso, technologinių rodiklių stebėsena ir analizė;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo planavimas, organizavimas, kontrolė;
  • Įvairios dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas maisto technologijų srityje;
  • Panašaus darbo patirtis maisto pramonėje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • Nutolusiems nuo darbo vietos - kuro išlaidų kompensavimą arba pagyvendinimą (derybų klausimas);
  • Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamišką, kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą.

Jobs that may interest you

GAMYBOS OPERATORIUS

Offered by:  Orion Global pet
Workplace: Lithuania
Darbo pobūdis: Gamyklos proceso stebėjimas ir kontrolė; Technologinių įrenginių priežiūra ir eksploatavimas; Smulkus remontas, įrangos valymas. Reikalavimai darbuotojui: Aukštasis išsilavinimas; Darbo patirtis gamyboje ne mažiau nei 1 metai; Techninis mąstymas, pageidautina organizaciniai sugebėjimai; Geros anglų kalbos žinios. Įmonė siūlo: Terminuotą darbo sutartį 1 metams su galimybe pratęsti; Darbą pamainomis po 12 val.; Kvalifikacijos kėlimo mokymus; Karjeros galimybes; Nelaimingų atstikimų draudimą;... Read more

Gamybos darbuotojai (-os)

Offered by:  AB "Klaipėdos pienas"
Darbo pobūdis Darbas ledų gamybos ceche prie gamybos linijų: broko atrinkimas, komplektacijos, produkcijos pakavimas į dėžes, lipdukų klijavimas. Darbas pamainomis po 12 val (dieninės ir naktinės pamainos). TIK PILNAMEČIAMS NUO 18 METŲ. Reikalavimai Nebijai darbo, esi ištvermingas - junkis į mūsų komandą! Mes jums siūlome Visas socialines garantijas. Laiku mokamą darbo užmokestį. Neturinčius patirties, apmokome. Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Papildomas... Read more
EOJD