Job offer description

Villanyszerelő – III. kerület

Villanyszerelői végzettséggel rendelkezel?

Jó az állóképességed?

Könnyedén értelmezel műszaki terveket?

Akkor Téged keresünk!

Elektromos hálózatépítéssel foglalkozó cég keresi új villanyszerelő munkatársát!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Jó közlekedés

Telephelyünk előtt parkolás biztosított és tömegközlekedéssel is kiválóan megközelíthető.

Béren kívüli juttatások

Ha Budapest határán túlról jársz be Hozzánk, támogatjuk a bejárásod, emellett garantáljuk a teljes bejelentésed és hogy minden tárgyhó 5.-éig biztosan megérkezik számládra a fizetésed, sőt ezen felül év végén jutalomban részesülsz!

Lehetőségek

Nálunk nem csak a fejlődési és előrelépési lehetőségeid biztosítottak, de különböző képzésekre is van lehetőség, melyekkel gyarapíthatod és kiegészítheted már meglévő tudásod!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Részletek:

Munkaidő:

H-P 6:45-15:00

Szükséges:

villanyszerelő, kisfeszültségű hálózatszerelő végzettség

Frissen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Amit biztosítunk:

  • jó megközelítést
  • kiszámítható munkaidőt
  • munkaruhát
  • fejlődési lehetőséget
  • év végi jutalmat
  • munkába járás támogatását

Téged keresünk, ha

  • tudsz csapatban dolgozni
  • villanyszerelő, kisfeszültségű hálózatszerelő végzettséged van
  • B kategoriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • készen állsz fejlődésre
  • jó az állóképességed
  • precízen és pontosan végzed a munkád

Mik lesznek a feladataid?

  • elektromos doboz ellenőrzése
  • műszaki tervek értelmezése
  • munka megszervezése
  • oszlopalap készítése
  • oszlopszerelvényeket szerelni
  • vezetékterítést végezni
  • transzformátor állomást építeni
  • műszaki átadás átvételi eljárásban részt venni
  • leszámolási dokumentációt készíteni
  • hálózatbejárást végezni
  • üzemzavar okait felismerni, hibaelhárítást végezni

Előnyként vesszük, ha

  • C kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Kik vagyunk?

Elektromos hálózatépítéssel, üzemeltetést segítő tevékenységekkel foglalkozó cég vagyunk. Több, mint 50 ember dolgozunk csapatunkban immáron 2013 óta. Telephelyünk a III. kerületben található. Számunkra nem csak ügyfélkörünk, de alkalmazottaink elégedettsége is rendkívül fontos! Ha úgy gondolod ezt  a pozíciót Neked találták ki, jelentkezz még ma villanyszerelő munkatársnak!

Ha szeretnél szuper csapatunk tagja lenni, csatlakozz még ma!

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

https://ijob.hu/allasok/ Find out more