Partner sites:EURESELA

VECĀKAIS UZSKAITVEDIS (Senior Accountant)

by:  Nodarbinātības valsts aģentūra

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Galvenie amata pienākumi:
•    piedalīties struktūrvienības darbības finanšu analīzē;
•    veikt sniegto pakalpojumu dokumentu pārbaudi un ievadīt tos grāmatvedības sistēmā “Horizon”;
•    kontrolēt līgumu izpildi, savlaicīgi informēt par jaunu iepirkumu nepieciešamību;
•    nodrošināt darba laika uzskaites ievadi grāmatvedības sistēmā “Horizon”;
•    piedalīties inventāra un pamatlīdzekļu uzskaites pilnveidē;
•    piedalīties inventarizācijās, analizēt materiālu un preču apriti.

Prasības pretendentiem:
•    augstākā vai vidējā speciālā izglītība grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā;
•    iepriekšēja pieredze uzskaites dokumentu apstrādē ne mazāk kā 1 gads;
•    teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
•    analītiska domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
•    vēlama pieredze darbā ar kādu no grāmatvedības programmām;
•    prasme strādāt Microsoft Office Excell vidē laba lietotāja līmenī;
•    obligātas valsts valodas zināšanas.

Piedāvājam:
•    atbildīgu un dinamisku darbu, iespēju izrādīt iniciatīvu un dot ieguldījumu uzņēmuma attīstībā;
•    darba laiku no plkst.8:30 līdz plkst.16:30;
•    stabilu atalgojumu (1100 EUR bruto) un sociālās garantijas;
•    profesionālas izaugsmes iespējas.

CV un pieteikumu (ar norādi konkursam „Vecākais uzskaitvedis”) līdz 2020. gada līdz 9.novembrim sūtīt slimnīcas Personāla vadības daļai elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv; tālrunis informācijai 6706 9725

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Prasmes

Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Alga bruto: 1100 EUR

Vakances Nr. 201026-128

Uzņēmums: PAULA STRADIŅA KLĪNISKĀ UNIVERSITĀTES SLIMNĪCA, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Pilsoņu iela 13 k-2, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Slodze: Viena vesela slodze

Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 09.11.2020

Pieteikto vietu skaits: 1

This job has expired
EOJD