Job offer description

Az AIDe-Hungary Kft. légiáruk kezelésével foglalkozó partnerének megbízásából VÁMÜGYINTÉZŐ munkatársat keres!

A legfontosabb feladatai a következők lesznek:

• Export-import vámokmányok kezelése, ellenőrzése és teljeskörű adminisztrációja

• Statisztikák és vámjelentések készítése, vámhivatali ügyintézés

• Származási igazolások (EUR1, A.T.R.) adattartalmának megállapítása, vámtarifaszám meghatározás termék leírás alapján,

• Árunyilatkozatok elkészítése és indítványok benyújtása

• Vámhivatallal, szállítókkal és társosztályokkal való kapcsolattartás szóban és írásban

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

· Versenyképes jövedelem

· Fejlődési lehetőség, nemzetközi szakmai feladatok

· Érdekes szakmai feladatokat, melyek önállóságot és felelősségvállalási képességet feltételeznek

A munkakör ellátásához szükséges elvárások:

· Középfokú szakirányú végzettség

· Vámügyintéző vagy vám-jövedék-termékdíj ügyintéző szakképesítés

· Magabiztos, középszintű angol nyelvismeret szóban és írásban

· MS Office alkalmazások (Excel, Word, Outlook) felhasználói szintű ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a pozíció megjelölésével az allas@aidehungary.hu e-mail címre!

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az AIDe-Hungary Kft., illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon. Cégünk olyan iparágban, mint a légiközlekedés vetette meg alapjait, speciális légiközlekedési ismeretekkel rendelkezünk, ismerjük az iparág sajátosságit, munkaköröket, és az ehhez szükséges munkavállalókkal szembeni elvárásokat. A mai napig is ezen a területen specialistának számítunk. … Find out more