Job offer description

AZ EURASIA LOGISTICS KFT. FELVÉTELT HIRDET

VÁMÜGYINTÉZŐ

MUNKAKÖRBE

Feladat:

  • Import és export szállítmányok teljes körű vámügyintézése
  • helyi és normál vámkezelési eljárások lebonyolítása
  • Intrastat jelentések készítése
  • statisztikák, riportok és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • aktív kapcsolattartás hatóságokkal, megbízókkal, társosztályokkal
  • képviselettel kapcsolatos feladatok ellátása, ügyek intézése
  • érvényes törvények és vállalati szabályok szerinti munkavégzés

Elvárások:

  • Vámügyintéző végzettség
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Minimum 1,5 éves vámügyintézői tapasztalat
  • Elektronikus vámeljárások ismerete
  • Minimum alapszintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Agilis / önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás, teljes munkaidő
  • Versenyképes fizetés + juttatások
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kulturált munkakörülmény
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy több mint 28 éve sikeresen működő, folyamatosan bővülő, magyarországi és külföldi telephelyekkel rendelkező multinacionális cégnél.

Munkavégzés helye:

Esztergom vagy Kisbér

Fényképes önéletrajzot, bruttó fizetési igény megjelölésével, e-mailben a hr@eurasia.hu email címre, postai úton az Eurasia Logistics Kft. 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre kérjük elküldeni.

Attachments
Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az Eurasia Logistics Kft. Japán legnagyobb kereskedelmi cégei közül – SOGO SHOSHA – az Itochu Corporation egyik leányvállalata, melyet 1992-ben Magyarországon alapítottak. Cégünk alapítása óta nyújtunk teljes körű logisztikai szolgáltatásokat, főként Közép illetve Kelet-Európai partnereinknek, úgymint nemzetközi árufuvarozás, vámkezelés, raktározás.Célunk, hogy üzletfeleink igényeit a legmagasabb… Find out more