Job offer description

Ha érzed magadban a lehetőséget az értékesítés terén, és még élelmiszermérnöki végzettséggel is rendelkezel. Ne habozz!

Ha szeretnél egy nagy múltra visszatekintő élelmiszeripari beszállítónál dolgozni, jelentkezz, Területi üzletkötő pozíciónkra!

A következő feladatokra számíthatsz:

  • Észak- Magyarország, Észak- Alföld régiók felügyelete
  • folyamatos szakmai kapcsolattartás a cég meglévő vevő partnereivel
  • az adott terület értékesítési forgalmának folyamatos gazdaságos növelése
  • ajánlatok készítése, rendelések felvétele és koordinálása
  • esetleges vevői reklamációk intézése, kezelése
  • termékmegjelenés ellenőrzése
  • heti jelentéskészítés az elvégzett feladatokról
  • új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása

Amit tudunk biztosítani:

  • kiemelkedő bérezés és többféle egyéb prémium
  • dinamikusan fejlődő vállalati környezet, stabil háttér
  • emberközpontú szemlélet, családias hangulat
  • felelősségteljes pozíció, ahol megvalósíthatod ötleteid

Amire szükséged lesz:

  • felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • élelmiszer vagy B2B kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • jó tárgyaló és kommunikációs készség
  • pozitív szemlélet
  • megoldásközpontú gondolkodásmód, proaktivitás
  • korszerű informatikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • 1-2 év szakmai tapasztalat területi képviselő pozícióban

Munkavégzés helye: Észak-Magyarország

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor juttasd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

karrier@smart-jobs.hu

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Smart Jobs Kft. azért jött létre, hogy a változó munkaerő-piaci helyzetekre minimális határidővel a leghatékonyabb megoldást nyújtsa ügyfelei részére. Számunkra fontos, mind a partnerek, mind az álláskeresők elégedettsége, hisz e két szereplő találkozása és együttműködése jelentősen hozzájárul a vállalatok sikeréhez. Smart Jobs was founded to provide the most efficient solution to our… Find out more