Job offer description

Darba pienākumi:

- veikala telpu tīrīšana un uzkopšana;

- sagatavot un uzturēt kārtībā nepieciešamo inventāru.

Piedāvājam darbu šādā maiņā:

1. pilna slodze dienas/vakara maiņā (no plkst. 12:00-22:00; 3 dienas strādā un 2 dienas brīvas);

2. nepilna slodze/rīta maiņā (no plkst. 07:00-13:00; 4 dienas strādā un 2 dienas brīvas).

Darbiniekam nodrošinām:

1. regulāru un stabilu atalgojumu EUR 4, 10 / stundā (pirms nodokļu nomaksas);

2. veselības apdrošināšanu pēc 3 mēnešu pārbaudes laika beigām;

3. sociālās garantijas;

4. darba apģērbu un apavus;

5. kvalitatīvu darba inventāru un tehniku;

6. ievadapmācību darbu uzsākot;

7. darba devēja daļēji apmaksātu ēdināšanu IKEA darbinieku restorānā.

Lūdzam sūtīt savu CV uz e-pastu vai zvanīt uz zemāk norādīto tālruni.

Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem.

Мы ищем уборщиков для чистки магазина Ikea.

Должностные обязанности:

- уборка помещений магазина;

- подготовить и поддерживать необходимый инвентарь.

Мы предлагаем следующую смену:

1. дневная / вечерняя смена (с 12:00 до 22:00; 3 рабочих дня и 2 выходных);

2. Частичная / утренняя смена (с 7:00 до 13:00; 4 дня работы и 2 выходных).

Mы предоставляем:

1. регулярная и стабильная зарплата 4, 10 евро / час (до налогообложения);

2. медицинская страховка после окончания 3-месячного испытательного срока;

3. социальные гарантии;

4. рабочая одежда и обувь;

5. качественное рабочее оборудование и техника;

6. Начальная подготовка при начале работы;

7. Частично оплачиваемое питание работодателя в ресторане ИКЕА.

Пожалуйста, отправьте свое резюме по электронной почте или позвоните по телефону, указанному ниже.

Мы свяжемся с выбранными кандидатами.

Ar šo iesniegumu tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti SIA “PAUL MASON PROPERTIES” saņemtajos pieteikuma dokumentos.

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

IKEA is a values-driven company with a passion for life at home. Every product we create is our idea for making home a better place. We share an inspiring vision: “to create a better everyday life for the many people”. How we realize this vision is based on our shared humanistic values. These values are the foundation of our work and our inclusive, empathizing, open and honest culture. Find out more