Job offer description

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie bieżących napraw i przeglądów prewencyjnych maszyn,
  • wykonywanie operacji konserwacyjnych,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii urządzęń i podzespołów, prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy,
  • przerowadzenie napraw urządzeń pomiarowych i układów częsci zamiennych i harmonogramów konserwacji,
  • przeprowadzanie uruchamianie, justowanie, ustawianie naprawionych komponentów maszyn i urządzeń,
  • kontrola prawidłowego działania i przeprowadzania rozruchów próbnych,
  • przeprowadzanie naprawy komponentów hydraulicznych, pneumatycznych i mechanicznych w poszczególnych obrabiarkach i systemach obsługowych,
  • organizowanie napraw mechanicznych komponentów maszyn i urządzeń, jak również wykonywanie części zamiennych;

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej

Uprawnienia:

  • mile widziane upr.spawalnicze
  • uprawnienia do eksploatacyjne SEP do 1 kV,
  • uprawnienia do obsługi suwnicy, wózków widłowych

Umiejętności:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wiedza z zakresu mechaniki oraz elektryki maszyn,
  • wiedza z zakresu hydrauliki maszyn
  • znajomość systemów sterowania CNC oraz sterowników PLC,
  • umiejetność czytania dokumentacji technicznej
  • gotowośc do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie na dojazdy

Sposób aplikowania:

CV proszę wysłać na adres: praca@ifa-group.com, podając w tytule wiadomości: Technik UR

     Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662”).

Informujemy, że Administratorem danych jest IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8.Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy,

że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

phenq avis

Job details
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • Polish
  • Good
Date of expiry:
Link for more information:

IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in.: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler , Audi, Porsche, Ford, Ferrari. W związku z dalszym rozwojem firmy uruchamiamy zakład w Polsce – gm Ujazd, województwo opolskie. W IFA Powertrain Polska będziemy produkować m.in… Find out more