Job offer description

SZÁLLÍTÓI SZÁMLA KÖNYVELŐ FOLYÉKONY FRANCIA NYELVTUDÁSSAL

A pénzügyi/számviteli csoport részeként az AP munkatárs feladata a szállító számlák feldolgozása és a problémás számlák kapcsán a kapcsolatfelvétel a szállító céggel.

A pozícióhoz tartozhat még egyéb részkönyvelési feladat (bank, tárgyi eszköz, utazási költség elszámolás, stb.) is a szervezet méretétől függően.

FELADATOK

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Különböző típusú számlák feldolgozása, problémák kijavítása
  • Kifizetések ellenőrzése
  • Zárásokkal kapcsolatos teendők ellátása
  • Folyamatok fejlesztésében valő aktív részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás a szállítókkal

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gazdasági területen szerzett végzettség
  • Folyékony francia és angol nyelvtudás
  • Excel tudás ( főleg Pivot)
  • Legalább féléves tapasztalat hasonló területen
  • Jó kommunikációs készség az adott nyelveken

KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

09:00-17:00

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR

Bérigény megjelölését kérem.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

PROJEKT MENEDZSER

Lator Hajnalka

Email: lator.hajnalka@mads.hu

Telefon: +36 (20) 200 9017

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal és a munka megjelölésével.

Job details
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Fluent
  • French
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company