Job offer description

Főbb feladatok:

  •  A gyártósor folyamatainak fejlesztése és irányítása
  • SMT automata beültető gépek működtetése
  •  Új termékek bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása
  • Hatékonyság növelése, akciók tervezése
  • Belső kiesések csökkentése
  • Hibaelhárítás és állásidők csökkentése
  •  Gyártásindítás, átállások koordinálása
  • Próba- és prototípus gyártás végrehajtása
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
  • Vevői auditokon való részvétel
  • Karbantartási feladatok tervezése
  • Műszaki dokumentációk készítése és felügyelete

Elvárásaink:

  • Műszaki terülten szerzett felsőfokú végzettség (villamosmérnök végzettség előny)
  • SMT gyártási területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • SMT technológia ismerete, géptípusok
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Gyártási tapasztalat autóipari vagy elektronikai területen minimum 3-5 év
  • Tapasztalat vevői kommunikáció területén előnyt jelent
  • FMEA és IQFMEA ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Utiköltség támogatás
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • 13. havi jövedelem
  • Sportolási támogatás