Job offer description

AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) – tarptautinės prekybos rinkos dalyvė, didžiausia Klaipėdos uosto paslaugų įmonė, darbui Klaipėdoje ieško darbuotojų saugos ir aplinkosaugos inžinieriaus (-ės).

Darbo pobūdis:

-        atstovauti Bendrovę darbuotojų saugos ir aplinko apsaugos klausimais valstybinių institucijų patikrinimų ir kitais atvejais,

-        užtikrinti darbuotojų saugą ir aplinkos apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų įgyvendinimą įmonėje ir kontrolę,

-        ataskaitų ruošimas ir teikimas atsakingoms institucijoms per AIVIKS sistemą,

-        visų procedūrų susijusių su taršos leidimu gavimu, atnaujinimu, koregavimu vykdymas,

-        teršalų apskaitos vedimas ir mokesčio už aplinkos teršimą deklaracijos pildymas,

-        aplinkos oro taršos šaltiniu ir jų išmetamų teršalų inventorizacijos rengimas,

-        monitoringo vykdymas ir ataskaitų ruošimas bei teikimas atsakingoms institucijoms,

-        ISO standarto 14001:2015 vykdymas ir palaikymas,

-        konsultuoti Bendrovės darbuotojus darbuotojų saugos ir sveikatos bei aplinkosaugos klausimais, subjektų ir suinteresuotos visuomenės pastabų, pasiūlymų, prašymų ir skundų nagrinėjimas.

Reikalavimai:

-        aukštasis universitetinis išsilavinimas,

-        darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas,

-        puikus gebėjimas dirbti su Microsoft Office programomis,

-        gebėjimas operatyviai ir savarankiškai spręsti problemas,

-        nemažesnė kaip 1 metų praktinė patirtis iš darbuotojų saugos ir sveikatos bei aplinkosaugos sričių gamybinėse įmonėse.

Mes siūlome:

-        įdomų ir dinamišką darbą,

-        kompetencijų ugdymą bei periodinius profesinius mokymus,

-        konkurencingą 2000 Eur atlygį.

CV ir motyvacinį laišką su nuoroda į poziciją  siųsti el. paštu personalas@klasco.lt iki 2021-05-14. Informuosime tik atrinktuosius kandidatus.

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Salary range:
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

About company

AB "KLAIPĖDOS JŪRŲ KROVINIŲ KOMPANIJA" (KLASCO) priklauso UAB koncernui „ACHEMOS GRUPĖ“. KLASCO yra viena didžiausių Rytų Baltijos regiono bei didžiausia Klaipėdos jūrų uosto krovos kompanija, valdanti penkis specializuotus terminalus, modernią krovos techniką ir technologijas. Bendrovė turi išvystytą uosto, geležinkelių, autokelių infrastruktūrą ir maksimalius gylius prie… Find out more