Job offer description

Légy részese egy sikeres logisztikai vállalat dinamikus fejlődésének!

Ha szeretnéd közelebbről megismerni az autógyártás világát, jelentkezz hozzánk az alábbi munkakörbe:

Raktáros - Szekventáló

Folyamatosan fejlődő cégünkhöz keresünk munkatársakat többműszakos munkavégzésre.

Amit garantálunk:

  • Korrekt jövedelem
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Biztos munkahely
  • Összetartó csapat
  • Fejlődési lehetőség

Feladataid:

  • Autóalkatrészek szekventálása
  • Felettes utasításainak végrehajtása
  • Szabályok betartása
  • Színvonalas és pontos munkavégzés

Elvárásaink:

  • 8 általános végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Feladatok precíz elvégzése
  • Munkautasítások betartása
  • Nagyfokú odafigyelés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a munka@duvenbeck.de email címre várjuk.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

8 országban, több mint 35 telephellyel és 5500 munkavállalóval a Duvenbeck vállalatcsoport Európa vezető nemzetközi logisztikai vállalatai közé tartozik. Mottónk „The Culture of Logistics“ , a „Logisztika kultúrája”, amelyet neves autóipari, italgyártó, műanyagipari és mezőgazdasági gépeket gyártó megbízóink is igazolnak. Magyarországon jelenleg két telephellyel rendelkezünk: Kecskemét és… Find out more