Job offer description

“Cognizant (GB) Limited” branch in Latvia

Reģistrācijas numurs 4020308133

  • Profesija –Salesforce        Programmatūras Arhitekts

Darba pienākumi –

Nodrošina tehniskas konsultācijas par dažādiem produkta un risinājumu aspektiem, pamatojoties uz klienta biznesa vajadzībām.

 Izveido, un prezentē izmērāmu BRD / FSD (Blueprint), kas atbilst klienta biznesa Salesforce Solutions prasībām.

 Atbildīgs par risinājuma un izstrādes daļas projektēšanu / arhitektūru liela mēroga klientiem.

 Apstiprina risinājuma komponentus un nodrošina risinājumu ar klientu; Nosakot tehniskos jautājumus / riskus un piedāvā risinājuma alternatīvas.

Vada komandu, nodrošinot standarta metodoloģiju projektēšanai un izstrādei.

 Pieņemt darbā un noturēt talantus SFDC praksē, spēt motivēt, veidot inovatīvu un enerģisku darba vidi.

 Veicināt inovācijas praksē / komandā, izveidojot / identificējot atkārtoti izmantojamus komponentus, rīkus, akseleratorus un strādājot pie tā, lai piegādes laikā palielinātu šo akseleratoru skaitu.

Kritiskas zināšanas kuras nepieciešamas darbam–

Spēja patstāvīgi veidot risinājumus un izstrādāt programmatūru platformā force.com

Pieredze APEX, Force.com, .Net, Java utt., RDMS jēdzienu un struktūru izpratne, zināšanas par SQL, strukturētu sistēmu analīzi un projektēšanas metodēm.

Nepieciešama izstrādātāja, administratora vai pārdošanas Service Cloud sertifikācija.

Dziļas un plašas zināšanas, force.com tehniskās platformas pieredze, ieskaitot Apex, Visualforce komponentus

Zināšanas par sarežģītiem VisualForce komponentiem, Chatter API, ieskaitot integrāciju

Pieredze ar Lightning Framework vietnē force.com un JavaScript Framework, dizaina modeļiem

Pieredze Agile metodikā, lai nodrošinātu efektīvu komandas darbu un biznesa procesu veikšanu

Pieredze strādājot ar dažādu nacionalitāšu un valstu kolēģiem un klientiem.

Darba devēja kontaktinformācija– cognizantlatvia@cognizant.com

Alga (bruto):no 3350 līdz 5100 EUR, Laika darba alga

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more