Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania dla branży medycznej, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Miejce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Budowa i rozwój oprogramowania dla branży medycznej
  • Tworzenie prototypów funkcjonalnych i architektonicznych oprogramowania
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Praca w zespole projektowym

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka PHP ze szczególnym naciskiem na programowanie obiektowe
  • Znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość baz danych MySQL oraz języka zapytań SQL
  • Dobra znajomość środowiska LINUX na poziomie użytkownika
  • Podstawowa znajomość języka skryptowego BASH

Oferujemy:

  • Stabilną i pełną wyzwań pracę
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, tworzenie funkcjonalności od zera
  • Pakiet socjalny (karta medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do kart sportowych, bony świąteczne)
  • Pracę na umowę o pracę lub B2B w siedzibie firmy w Katowicach
  • Możliwa jest częściowa praca zdalna (po okresie próbnym)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze
Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Basic

Cyclad is an international consulting company operating in the IT/ICT sectors, providing outsourcing solutions for HR and IT services. Find out more