Job offer description

Pracodawca:

Goldklee GmbH

ul. Stapenhorststraße  34, 33615 Bielefeld , Niemcy, tel.: 0049 521 3847 4180

Opis stanowiska:

Niemiecka firma – dom opieki w Bielefeld (Nadrenia Północna Westfalia, Niemcy) poszukuje do pracy w Bielefeld i bliskiej okolicy (15 km) opiekunów osób starszych. Pomoc w gospodarstwie domowym, opieka podstawowa w domu osoby potrzebującej.

Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie miesieczne brutto:  1.632,88 EUR

Dodatkowe świadczenia:

Istnieje możliwość wyżywienia na własny koszt, istnieje możliwość zakwaterowania na własny koszt, Pracodawca oferuje umowę o pracę (ubezpieczenie emerytalne: 301,92€, ubezpieczenie zdrowotne:  AOK).

Sprawdzone miejsca pracy – podopiecznych pracodawca zna osobiście.

Zakwaterowanie jest zagwarantowane przez rodzinę osoby wymagającej opieki.

Dodatkowe wymagania:

Wykształcenie nie ma znaczenia dla pracodawcy.

Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Język niemiecki - mile widziana podstawowa znajomość (A1).

Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub chęć szybkiego nauczenia się (pracodawca ma możliwość zaoferowania wybranym kandydatom kurs języka niemieckiego na miejscu, w Niemczech - warunek konieczny - wola do szybkiej nauki języka).

Dużo cierpliwości przy opiece nad osobami starszymi i chorymi.

Sprawność, pozytywne nastawienie, empatia, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, cierpliwość, uwaga oraz satysfakcja z pracy dla innych osób.

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę czas nieokreślony - pełny etat

 Liczba godzin tygodniowo:

35 godzin tygodniowo.

Zmiany i praca w dni wolne:

Dyżur pod telefonem służbowym w przypadku zapotrzebowania.

Inne informacje:

Szkolenie przeprowadzone przez pielęgniarki.

Wsparcie przez pielęgniarki zespołu w domu podopiecznego.

Każdy/a z opiekunów/nek ma do dyspozycji telefon służbowy, pod którym 24 godziny na dobę zapewniona jest pomoc; również opieka w nagłych przypadkach.

Wspólne działania w zespole.

Wyjazdy na 4 – 8 tygodni (umowa o pracę w trybie ciągłym).

Wolny 1 dzień w tygodniu.

Dokumenty:

CV w wraz z danymi kontaktowymi (adres, telefon, e-mail, ewentualnie użytkownik skype - w przypadku, gdy kandydat posiada).

Język, w którym muszą być sporządzone przedkładane dokumenty: angielski, niemiecki lub polski

Dane teleadresowe przedstawiciela pracodawcy:

Pani Katarzyna Żywień

Stapenhorststraße 34

33615 Bielefeld

+49 521 38474180

personal@goldklee.info

skype: Gold Klee

W przypadku, gdy w procesie rekrutacji zgłoszą się osoby spełniający merytoryczne warunki  oferty, pracodawca skontaktuje się telefonicznie - istnieje możliwość przeprowadzenia rozmowy w języku polskim.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • German
  • Basic

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach – nasze wsparcie dla Ciebie. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej to kompleksowa pomoc oraz wsparcie dla osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia w przezwyciężaniu trudności dotyczących życia zawodowego, a także doradztwo przy otwieraniu i prowadzeniu własnej firmy. Nasze usługi są powszechnie dostępne i bezpłatne. Oferujemy: … Find out more